Pankrotihaldur Veli Kraavi pani müüki OÜ-le Saare Golf Travel kuuluva hoonestusõiguse Kuressaares Merikotka tn 35 asuvale kinnistule.
Kinnistul asub golfiväljaku haldushoone koos restoraniga Pegasus.
25 aasta pikkuse hoonestusõiguse alghind on 17,5 miljonit krooni ja 1637 m² suurune kinnistu kuulub Saaremaa Golf AS-ile.
“17,5 miljoni eest saab ostja hoone endale, lisaks tuleb tal igal aastal maksta 137 508 krooni hoonestusõiguse tasu,” ütles pankrotihaldur Veli Kraavi Saarte Häälele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pankrotistunud Saare Golf Traveli tervikvara viimasel enampakkumisel osales ka AS Saaremaa Golf, kelle eest ostis aga golfiväljaku hoone ära Arti Arakase firma Ingmar Trade OÜ, kellele läheb vara üle 3. mail.
Kuressaare golfiväljakute operaatorfirma Saare Golf Travel OÜ on esitanud kohtule avalduse, milles taotletakse iseenda pankrotti.
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.