Harju maakohus kuulutas 21. mail välja OÜ Fine Kinnisvara pankroti ja nimetas pankrotihalduriks Ene Ahase.
Võlausaldajate esimene kooskolek toimub 8. juunil Harju maakohtus.
Avalduse ettevõtte pankroti algatamiseks esitas kohtule aprillis. Fine Kinnisvara võlgneb maksu- ja tolliametile koos intressidega 6,26 miljonit krooni.
Fine Kinnisvara kuulub SAV Baltics OÜ-le, mille omanikeks Facio Ehituse üks aktsionäre Kaido Saveljev ning tema poeg Janek Saveljev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele