Tartu paneb Püssirohukeldri ruumid pakkumisele

OÜ Püssirohukelder rendileping Lossi 28 ruumide kasutamiseks on lõppenud ja Tartu linn soovib ruumid enampakkumisele panna.

Kuna enampakkumise läbiviimine ja OÜ Püssirohukelder tegevuse lõpetamine ning ruumide vabastamine võtab aega, antakse ruumid enampakkumise korras kasutusse alates 1. oktoobrist. Seniks pikendab linn lepingut senise kasutajaga.

Lossi 28 ruumid antakse üürile alates 1. oktoobrist kasutamiseks toitlustuskohana 10 aastaks. Üüri alghind on 80 kr/m² kuus, pakkumisel osalemiseks tuleb tasuda tagatisraha 100 000 krooni.

Enampakkumisest osavõtja peab omama vähemalt kaheaastast toitlustusteenuse osutamise kogemust ja tema netokäive peab viimasel kolmel aastal olema vähemalt viis miljonit krooni iga aasta kohta.

Senisel rentnikul on õigus sõlmida uus üürileping enampakkumise tingimustel ja enampakkumise võitja poolt pakutud üürihinnaga.

„Püssirohukeldri ruumide kasutamiseks on avaldanud soovi mõned teisedki ettevõtjad ning vastavalt linnavara eeskirjale korraldame ruumide väljaüürimiseks avaliku enampakkumise. Meie tingimuseks on, et see unikaalne ajalooline hoone jääks avatuks linlastele ja külalistele ning tegutseks edasi toitlustuskohana,“ ütles linnavarade osakonna juhataja Kunnar Jürgenson.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed