Pankrotistunud ehitusettevõtte AS-i Kolle tütarfirma OÜ Ehitusfaktori haldur müüb Tallinna loomaaia läänevärava vahetus läheduses asuvat viimistlusjärgus ärihoonet 80 miljoni kroonise alghinnaga.
Ehitajate tee 120 asuval 4643 ruutmeetri suurusel kinnistul asuvad neljakorruseline äri- ja büroohoonele ning 76-kohaline parkla.
Enampakkumise alghind koos käibemaksuga on 80 miljonit krooni.
Kinnistu on koormatud Leedu panga AB Bank Snorase kasuks kantud 125 miljoni krooni suuruse hüpoteegiga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Suuline enampakkumine toimub 6. mail õigusbüroo Armit ruumides. Kirjalikud pakkumised tuleb saata pankrotihaldurile enne suulise enampakkumise algust.
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.