Kodumaja: lepinguid on sõlmitud 200 miljoni eest

AS Kodumaja juhatuse esimehe Lembit Lumpi sõnul on ettevõtte jaoks raskeim periood möödas ning hetkel on tänavuseks aastaks allkirjastatud lepinguid juba 200 miljoni krooni ulatuses.

” Kodumaja ettevõtted on ”hea tervise” juures, likviidsed ja kindlad ning tänavused tulemused saavad kindlasti olema positiivsed,” rääkis Lump.
 
” 2010. aastasse on lepinguid allkirjastatud kokku ligi 200 miljoni krooni väärtuses ja kui sellele lisada ka elamuehituse hanke võit Kopenhaagenis, mille leping ei ole veel sõlmitud, julgeme prognoosida käesoleva aasta käibeks 400 miljonit krooni, millest 99% tuleb ekspordist,” selgitas ta.
Kopenhaageni linnavalitsus otsis hankel ehitajat nelja elamu ehitamiseks Kopenhaagenisse aastatel 2010-2011. Korterelamud on kavas ehitada riikliku elamuehitusprogrammi raames.

Eelmisel nädalal sõlmis AS Kodumaja kolm uut lepingut korterelamute ehitamiseks Norrasse.  Lepingute kogusumma moodustab 66 miljonit EEK. Korterelamud on 2 ja 3-korruselised, kokku valmib 64 korterit. Korterelamute elemendid valmivad suvel Tartus ning transporditakse ehitusplatsile Norrasse alates augustist.

Ettevõttel on ettevalmistamisel veel mitmete uute lepingute sõlmimine korterelamute ehituseks Norrasse ja Taani. Lump loodab, et Skandinaaviamaade ehitusturu lootustandev elavnemine jõuab peagi ka Eestisse.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed