Raivo Vare varavaldusfirma omandas Pääsküla poe kinnistu

Raivo Vare ettevõte Pääsküla KV OÜ ostis Keila Tarbijate Ühistu käest Tallinnas Pärnu maanteel asuva Pääsküla poe kinnistu.

Keila Tarbijate Ühistu jätkab pikaajalise lepingu alusel poe edasise üürnikuna. Tehingu läbirääkimised korraldanud EfTEN Capital AS jääb kokkuleppe kohaselt kinnistu valitsejaks ja Pääsküla KV OÜ esindajaks.

Tehingu maksumus on poolte kokkuleppel konfidentsiaalne, ostu finantseeris osaliselt Swedbank.

Vare sõnul on tegemist kindla ja pikaajalise kinnisvarainvesteeringuga. „Korralik ja tugev üürnik ning professionaalne varavalitseja tegid meie jaoks selle projekti huvitavaks,“ sõnas Vare.

Keila Tarbijate Ühistu juhatuse liikme Aigar Kadastu sõnul loobus ettevõte kinnisvara omamisest selle üürimise kasuks, et keskenduda põhitegevusalale.

EfTEN Capitali juhatuse liikme ja tegevjuhi Viljar Arakase sõnul loob tänane turg investoritele võimalusi lisaks fondides osalemisele luua ka privaatportfelle, mis antakse seejärel varavalitsemisettevõtete hallata. „EfTEN Kinnisvarafondi jaoks jäi antud objekt oma mahult eraldiseisvana väikeseks, mistõttu pakkusime kliendile otse võimaluse antud objekti investeerida. Me näeme sellise toote järele nõudlust ja EfTENi meeskonnal on kavas analoogseid tehinguid tänavu veel teha,“ sõnas Arakas

Pääsküla KV OÜ kuulub sajaprotsendiliselt ettevõtja Raivo Vare varavaldusfirmale Live Nature Eesti OÜ.

Pärnu mnt 421 ja 421 A aadressil asuva Pääsküla poe üldpind on 1148 ja krundi suurus 2838 ruutmeetrit. Hoone on ehitatud 1978. aastal ja 2008. aastal täielikult renoveeritud.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed