Ehitajatele pakutakse tööd Kariibi mere saarel

Eesti firma Makri Brothers OÜ otsib ehitajaid Kariibi meres Lõuna-Ameerika rannikul asuvale Bonaire saarele.

Hollandi Antillidel asuvale Bonaire saarele püüab Makri Brothers värvata ühte torumeest, ühte elektrikku, nelja plaatijat ja nelja maalrit. Töö algab juunis ning lähetuses tuleb viibida vähemalt kolm kuud järjest.

Kandidaat peab oskama suhtlustasandil inglise keelt, olema töökas ja kohusetundlik ning omama 2-5 aasta pikkust töökogemust vastaval erialal. Vajalik on esitada ka karistusregistri väljavõte ja tervisetõend, kasuks tulevad ehitusharidust tõendavad dokumendid.

Töömeeste palkaja pakub kolmekuulist lepingut, samuti kompenseerib ta reisikulud, majutuse ja söögi-joogi. Tunnipalk on kaheksa eurot ehk 125 krooni, mis tähendab üle 20 000 krooni ulatuvat kuupalka.

Võimalik, et see on kõige eksootilisem koht, kuhu meie portaali kaudu on kunagi tööd pakutud, teatas CV-Online, kelle veebis kuulutus ilmus.

Makri Brothers OÜ asutati 2008. aastal fassaadi- ja üldehitustööde firmana. Täna on nende põhitegevusalaks tööjõurent ja -vahendamine peamiselt Euroopasse ning ka teistesse maailma maadesse. Firma omanik on OÜ Starline Limousines kaudu Mati Viidemann.

Bonaire on saar Kariibi meres Venezuela ranniku lähedal. Saar moodustab koos Klein Bonaire saarega Hollandi Kuningriigi kooseisus oleva Hollandi Antillide omavalitsusliku osa. Saare pindala on 288 km² ja elanike arv 10 000.

Saar on väikseim niinimetatud ABC-saartest, milleks moodustavad Aruba, Bonaire ja Cura?ao.

Wikipedia andmeil maabusid Bonairel esimeste eurooplastena 1499. aastal Alonso de Ojeda ja Amerigo Vespucci.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed