Pankrotihaldur müüb pankrotistunud avatäidete tootja AS EFTAL tervikvara 13 miljoni kroonise alghinnaga.
Enampakkumisel on Tarumaal Ülenurme vallas asuvad Tööstuse tee 10 (4157 m² pindalaga) ja Tööstuse tee 11 (3993 m² pindalaga) kinnistud, mis on koormatud 31 miljoni krooni suuruse hüpoteegiga.
Lisaks on müügis haagise RESPO, laos olev materjal, inventar, masinad ja seadmed.
Kinnistusraamatusse kantud kolmandate isikute õigused kinnisasjale lõppevad vara müügi korral avaliku enampakkumise korras.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Suuline enampakkumine toimub 13. aprillil Võrus.
Seotud lood
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte
Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?