Saku Metalli mullune käive oli 240,5 miljonit krooni ja kasum majandustegevusest 13,8 miljonit krooni.
Ekspordi osakaal käibest kujunes 77,7% suuruseks ning võrreldes 2008. aastaga suutis ettevõte eksporti kasvatada 9,4%.
Ettevõtte müügidirektori Jüri Kaleviste sõnul toodete hinnad siiani tõusnud ei ole, küll aga tõusevad järgmisest kvartalist terase hinnad.
Perioodil 07.2008-06.2009 oli müügitulu suuruseks 310 miljonit krooni, millest 137 miljonit krooni teeniti avatäidetega, ülejäänu allhanke ärisuunal. Avatäidetest 51 % läks ekspordiks.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.07.26, 12:47
Miljonitesse ulatuv risk: miks ujula katus vajab tavapärasest teistsugust lähenemist
Eestis rajatakse ja planeeritakse järjest uusi veekeskusi. Ometi projekteeritakse ka täna lahendusi, mille nõrgad kohad on varasemates ujulates juba välja tulnud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele