• 22.03.10, 12:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

K-Trassiehitus pankrotis

19. märtsil kuulutas Harju Maakohus välja likvideerimisel oleva OÜ K-Trassiehitus (endise nimega Teever Teenused OÜ) pankroti.
2000. aastal asutatud ettevõte tegeles elektrisüsteemide paigaldamisega.
Kohus nimetas pankrotihalduriks vandeadvokaat Maire Armi. Osaühingu  endisel juhatuse liikmel Kalle Kits'el ja likvideerijal Gert Kuusküll'il tuleb võlgniku vande andmiseks ilmuda 7. aprillil Tartu kohtumajja, kus toimub ka võlausaldajate esimene üldkoosolek.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele