Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium võõrandab avalikul enampakkumisel 35 000 aktsiaseltsi Tartumaa Teed 1000-kroonise nimiväärtusega aktsiat, edastas portaal varad.ee.
Ministeerium andis müügikäskkirja 23. veebruaril 2010. Aktsiate alghind on 50 160 899 krooni.
Aktsiad võõrandatakse tingimusel, et ostja jätkab aktsiaseltsi Tartumaa Teed, Tartu teedevalitsuse ja maanteeameti vahel sõlmitud lepingut 30. maist 2008, mis kohustab hooldama ja remontima Tartu maakonna riigimaanteid kuni 1. aprillini 2011.
Pakkumiste esitamise tähtaeg on 5. aprill 2010. Tulemused tehakse teatavaks viie tööpäeva jooksul.
Kui enampakkumise võitja hoiab lepingu sõlmimisest kõrvale, võib enampakkumise korraldaja tulemused tühistada. Sellisel puhul jäetakse võitjale tema 5 miljoni kroonine osalustasu tagastamata.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele