Haapsalu linnavalitsus sõlmis 3,5 miljoni kroonise ehituslepingu kuursaali renoveerijaga, kes on Riverside OÜ. Hind on arvatust poole odavam.
Lääne Elu kirjutab, et ehitus algab esmaspäeval ja esimese tööna võetakse üles põrand, mille all vohab seen. Haapsalu ehitus– ja planeerimisosakonna juhataja Reimo Reimeri sõnul kaevatakse üles ka põrandaalune pinnas, et seal peituvast puitu kahjustavast seenest lahti saada.
Peale selle vahetatakse kuursaali katus, remonditakse fassaad, kõik siseruumid, pannakse uued aknad, uuendatakse vee– ja kanalisatsioonisüsteemi.
Riverside OÜga sõlmitud lepingu kohaselt kulub remondiks u 3,5 miljonit krooni, mis on poole jagu vähem, kui linnavalitsus alles eelmisel aastal arvas kuluvat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele