• 22.02.10, 14:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Aivar Villemson: president võiks kritiseerida meediat

A&A Kinnisvara tegevjuht Aivar Villemson  ütles Äripäeva päevaküsimusele – keda võiks president aastapäevakõnes kritiseerida? – et kriitika võiks langeda meediale.
Ta tõi välja eelkõige TV3 ja Kanal 2 uudistesaated, mis on väga vaadatavad. „Üks on loomasaade, teine tervisesaade, uudiseid polegi. Liiga palju on kollast,“ märkis ta.
Villemson tõi välja veel teisegi teema, mida president oma kõnes võiks kritiseerida – linna ja riigi kemplemine seoses Tallinna kultuuripealinna üritustega. „Kumbki pool ajab oma asja, ent kannatajaks on kodanikud ning terve ühiskond,“ osutas ta ning rõhutas: „Terve maailm näeb meid.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele