• 12.02.10, 14:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leisi vald sai valmis Soela sadama detailplaneeringu

MTÜ Soela Sadama Selts tellimusel valmis Soela sadama detailplaneering, mis näeb ette ajale jalgu jäänud Soela sadama rekonstrueerimise 50 kohaga paadisadamaks, vahendab Oma Saar.
Hiiumaa firma DAGOpen OÜ Projektbüroo koostatud detailplaneeringu eesmärk on muuta hetkel 1–2-m faarvaatri sügavusega paadisadam nn rannasadamaks faarvaatri keskmise sügavusega 2–3,5 m ja luua võimalused kuni 24-m kogupikkusega veesõidukite vastuvõtmiseks.
Lisaks ehitatakse sadamasse sadamahooned koos teenindavate rajatistega ning rekonstrueeritakse ja laiendatakse sadama mererajatisi.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.10.25, 14:17
Ruukki akustilised lahendused parandavad inimeste heaolu ja tööviljakust
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele