• 05.02.10, 16:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omanike keskliit kaebab Tallinna Vee kohtusse

Eesti Omanike Keskliit kavatseb kaevata Tallinna Vee põhjendamatult kõrgete vee- ja kanalisatsioonitasude pärast lähinädalail kohtusse.
Konkurentsiameti analüüsist lähtub, et Tallinna Vee kasumlikkus ületab kolm korda lubatud määra, ütles keskliidu peasekretär Taavi Madiberk raadio Kuku hommikuprogrammile "Ärataja".
Ta lisas, et omanike keskliit viib asja kohtusse esialgu tsiviilhagiga Tallinna Vee vastu, tagamaks vee hinna langust 25-30 protsenti, lisaks nõutakse tarbijale kahju hüvitamist.
Madiberki sõnul on olukord absurdne, sest järelevalveorgan tunnistab, et seadust on rikutud, kuid laiutab samas käsi, et ses küsimuses ei saa midagi teha.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 14:05
Viis põhjust, miks valida maja ehitamisel või renoveerimisel fassaadiplaat
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele