• 29.01.10, 12:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco Vara refinantseeris laenu

Arco Vara kontserni 100%-line tütarettevõte Arco Invest EOOD refinantseeris Sofias „Madrid“ projekti arendamiseks võetud laenu.
Selle tulemusena suurenes laenusumma 242,5 mln kroonilt 258,1 mln kroonini, laenu baasintressiks on 3-kuu EURIBOR, millele lisandub marginaal 6,5% aastas.
Refinantseerimise tulemusena pikenes laenu tagasimakse tähtaeg kolme aasta võrra 2012. aastalt 2015. aastani ja suurenes laenu maht 15,6 mln krooni võrra.
Piraeus Bank Bulgaaria ja Arco kontserni vahel sõlmitud refinantseerimislepingu  alusel algab laenu põhiosa tagasimaksmine juulis 2010 ja lõpeb juunis 2015.    

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tänu refinantseeringule vähenesid märgatavalt kontserni finantsriskid, teatas ettevõte börsile. "Madridi“ elu- ja ärihoone arendusprojekt Sofia kesklinnas valmib juba käesoleva aasta esimesel poolaastal.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 09:58
Stabiliseerimine kui alakasutatud võimalus Eesti taristuehituses
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele