• 27.01.10, 13:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Facio: me pole TTÜga nõus

Facio Ehituse turundusdirektor Ülo Older ütles, et nad peavad läbirääkimisi TTÜga üles öeldud ehituslepingu osas.
„Saime tõesti vastavasisulise kirja, ent oleme TTÜst erineval arvamusel,“ kommenteeris Older TTÜ otsust leping lõpetada. Ta kinnitas, et tööd on praeguseks peatatud ning ei soovinud prognoosida, kas on veel võimalust ülikooliga kokku leppida. „See ei sõltu meist,“ rõhutas ta.
„Mingile kokkuleppele peame igal juhul jõudma,“ toonitas ta, sest juba tehtud tööde osas on vaja kokkulepped saavutada näitkes garantiide osas.
Olderi sõnul pole neil TTÜ suhtes mingeid  pretensioone ning maksed on laekunud graafiku kohaselt – detsembri maksetähtaeg pole veel saabunud. 

Artikkel jätkub pärast reklaami

TTÜ juriidilise osakonna juhataja ütles, et antud ehituslepingu maksumus on 20 870 528 krooni, millele lisandub käibemaks. Ülesöeldud tööde osa maksumust ei ole võimalik hetkel täpselt välja tuua, sest pooleliolevad tööd on veel kaardistamata, kuid vastu on võetud ehitustööde esimene etapp, teostamata on teine etapp tähtajaga 5. aprill 2010.
 

Seotud lood

Uudised
  • 27.01.10, 11:52
TTÜ ütles üles lepingu Facio Ehitusega
Seoses ehituslepingu tingimuste rikkumisega ütles Tallinna Tehnikaülikool üles peatöövõtu lepingu Facio Ehitusega.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele