Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskus sai uued ruumid

26. jaanuaril kolib Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskus uutesse ruumidesse vastavatud X-korpuses.

Patsientide teenindusala kolimine on planeeritud ajavahemikku kella 8.00–14.00. Orienteerivalt kella 14st jätkab keskus täies mahus tööd juba uutes ruumides. Keskus jätkab samaaegselt kolimisega patsientide vastuvõttu, kuid võimalusel palutakse abivajajatel sel ajavahemikul pöörduda teiste Tallinna haiglate erakorralise meditsiini osakondadesse.

Oluline muudatus, mis patsientidele kolimisega kaasneb on see, et erakorralise arstiabi saamiseks tuleb edaspidi haiglahoonesse siseneda Lastehaigla poolt. „Erakorralise meditsiini keskus, sh traumapunkt, on 30 aastat asunud samas kohas, ja kuigi keskust ei külastata just igal aastal, on paljud inimesed harjunud senise asukohaga,“ märkis anestesioloogiakliiniku juhataja Andrus Remmelgas ning rõhutas, et alates teisipäeva kella 14st pääseb Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskusesse Lastehaigla poolt. „Meil on hea meel, et alates teisipäevast alustab Eesti suurim erakorralise meditsiini keskus tööd kõiki nüüdisaegseid nõudeid ja võimalusi arvestavas keskkonnas,“ rõõmustas dr Remmelgas.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed