Kui ettevalmistus sujub, hakkab ehitushanke võitnud Skanska EMV ehitama märtsis Haapsalu spordihoone külge spordihalli, mis peaks valmis saama septembriks.
Lääne Elu kirjutab, et tegemist on universaalse spordihalli esimese etapiga, kogu hall valmib kolmes etapis.
Ehitaja konkursil osales 16 firmat, odavaima pakkumuse tegi Skanska EMV AS, ütles linnavalitsuse ehitus– ja planeerimisosakonna juhataja Reimo Reimer.
Ehitamine läks esialgu kavandatust tuntavalt odavamaks. Kui I etapi taotluse eelarve oli 25 miljonit krooni, siis Skanska pakkus ligi 16 miljonit.
Tööd rahastab elukestva õppe arendamise sihtasutus Innove, linnavalitsuse omaosalus peab olema vähemalt 5%. Omaosaluseks on volikogu luba laenu võtta.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele