• 15.01.10, 12:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripindade üürihinnad langesid 2009. aastal kolmandiku võrra

Äripindade pakkumiste põhised keskmised üürihinnad langesid Eestis möödunud aastal 33 protsenti, selgus kinnisvaraportaali City24.ee statistikakeskkonnast Spot.
Keskmine äripinna ruutmeetri pakkumishind oli 2009. aasta jaanuaris 113 krooni, aasta lõpuks langes see 76-le kroonile.
Tallinnas langesid äripindade keskmised üürihinnad aastaga Eesti keskmisest veidi enam,126-lt kroonilt 82-le kroonile ehk 35 protsenti.
2010. aasta esimestel nädalatel näitas äripindade keskmine pakkumiste põhine üürihind endiselt langustendentsi. Üürileandjad otsisid üürilevõtjaid rohkem kui 5300-le äripinnale, mida oli 1600 pinna võrra rohkem kui möödunud aastal samal ajal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele