Virumaa vallad saavad praegu lumekoristusega hakkama, kuid võivad jääda seetõttu hätta suviste teetöödega, kuna lume koristamiseks võetakse lisaraha just teetööde arvelt.
Maidla vallas Virumaal on 32 kilomeetrit vallateid, aga tegemist on üksikute teelõikudega riigile ja riigimetsamajandamise keskusele kuuluvate teede vahel. See tähendab, et vallateede hooldamiseks tuleb maha sõita üsna pikk maa, vahendas "Aktuaalne kaamera".
Siiamaani on Maidla vald lumekoristusega hakkama saanud. Mis saab suvel, kui tuleb hakata hooldama kruusateid, vallavanem Hardi Murula praegu veel ei tea.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kaasaegne raudteetaristu seab üha kõrgemaid nõudmisi ohutusele, vastupidavusele ja käitlustõhususele. Nende nõuete täitmisel on oluline roll raudteetaristu seirel, mis toetab nii ehitustööde ohutut elluviimist kui ka taristu seisukorra jälgimist selle kasutusel.