Skanska EMV juht Andres Aavik ütles Priit Saugi YITist lahkumist kommenteerides, et see on loomulik, et kui turg muutub, vahetub ka ettevõtte juht.
Aavik rõhutas, et ta Sauki kui inimest üldse ei tunne. Ettevõtte seisukohalt vaadelduna, kommenteeris Aavik, et turu muutudes on juhivahetus igati loomulik. „Olukord turul muutub. Kes ei suuda muutuda, peab lahkuma. On hea aja juhid ja halva aja juhid,“ ütles ta.
YITi uue juhi, Margus Põimu kohta, kes on varem ka Skanska EMVs töötanud, ütles Aavik, et tegu on tegu väga rahuliku ja tasakaaluka inimesega.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Airi ventilatsioonisüsteemi looja Indrek Anseli sõnul ei otsi teadlik koduomanik tänapäeval pööningule lihtsalt mürisevat torustikku, vaid intelligentset terviklahendust. Eestis välja arendatud
Airi süsteem viib ventilatsiooni uuele tasemele, juhtides sisekliimat täielikult automaatselt ja ruumipõhiselt.