Häid uudiseid igasse päeva!

Keeruline, huvitav, üllatavalt raske, väljakutseid esitav, õpetlik - nii jääb möödunud aasta meelde ehitajatele ja materjalitootjatele.

Ehitus- ja kinnisvarauudistes domineerisid läinul aastal kurvad sõnumid: mahud, kasum, nõudlus, töötajad – kõik langesid, kukkusid, vähenesid ja kahanesid…

Aastalõpul tahaks ikka loota, et uus tuleb parem ja edukam. Ehitusvaldkonna otsustajatega kõneldes aga näis, et ülearuseks optimismiks põhjust pole. Samas võib üsna kindel olla, et need, kel õnnestus sel aastal jalgele maanduda, on võimelised ka tasapisi edasi astuma. Ja meeled on möödunud aasta jooksul vist küll kõigil lõplikult buumiuimast kainenenud.

Probleemidepuudust pole näha ka tuleval, 2010. aastal. Turu korrastumine jätkub, konkurents võib kohati päris häbituks kujuneda, riigihangete korraldamise kitsaskohad pigistavad endiselt ja rahanappus pärsib hoogsat paigaltvõttu.

Tulgu, mis tuleb! Ehitusuudised.ee soovib uueks aastaks kõigile arukat tegutsemist, ohtralt tulutoovaid leppeid ja häid uudiseid igasse päeva!

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed