Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
ERMi uue hoone valmimine venib
Valitsus otsustas täna edasi lükata Eesti Rahva Muuseumi uue hoone valmimisaja, tehes muudatused üleriigilise tähtsusega kultuuri- ja turismiobjektide väljaarendamise investeeringute kavasse.
Muuseumihoone valmimise tähtaeg on lükatud 2014. aasta teise kvartalisse, varem oli uue maja valmimistähtajaks 2012. aasta.
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.