EfTEN ostis oksjonil Lepa Kaubakeskuse

Lepa Kaubakeskuse kolmandal pankrotivara enampakkumisel omandas Pärnus asuva kaubamaja, ärihoone ja turu 25,7 miljoni krooniga EfTEN Kinnisvarafondi ja Silikaat Grupi tütarettevõtte ühisfirma Lepa Keskus OÜ.

Keskuse halduseks loodud firma kuulub võrdsetes osades EfTEN Kinnisvarafondile ja Silikaat Grupile kuuluvale OÜ-le Aromare. Pärnu Linnavalitsuse kõrval paiknevates hoonetes on koos poolelioleva laiendusega 5996 ruutmeetrit suletud netopinda, teatas ettevõte.

„Meie visioon on loetud kuude jooksul jõuda sinnamaale, et keskuses avaks uksed üks korralik toidupood, millest Pärnu kesklinnas selgelt puudust tuntakse ning mille jaoks ei ole mitmed poed kesklinnas ja rannarajoonis sobivat pinda leidnud,“ ütles EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas. „Selliselt hinnatasemelt ostes on meil jõudu pooleliolev ehitus lõpule viia, keskusesse elu uuesti sisse puhuda ja saame poodnikele pakkuda mõistlikke lepingutingimusi.“

Keskuses jätkavad üürnikena Eesti Post, apteegipidajad Pharmac ja Mai apteek, Pagaripoiste pagariäri, pärnakatele hästi tuntud Lihakarn ja hulk turukauplejaid, kelle igapäevast tegevust omandivahetus ei puuduta muul viisil, kui et loob suurema kindluse keskuse tulevikuperspektiivide osas, rääkis Arakas.

Arakas lisas, et hetkel on lõpusirgel värbamisprotsess Lepa Keskuse juhataja leidmiseks.

EfTEN Capital on 2008. aastal grupi Eesti ettevõtjate poolt asutatud peamiselt kinnisvarale spetsialiseerunud varavalitsemise ettevõte.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed