Swedbanki analüütik Maris Lauri vastas ehitusuudised.ee küsimusele - mis mõjutas mööduval aastal kinnisvaraturgu enim? – et see oli majanduskriis.
Kolm märksõna, mis aastat 2009 meenutama jäävad, on tema sõnutsi: majanduskriis, eelarvekärped ja tööpuudus.
„Mõõdukus ja pikaajaline planeerimine on olulised nii ettevõttes, riigis kui ka majapidamistes,“ vastas ta küsimusele, mida õpetlikku sellest aastast kaasa võtta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.