KredEx korraldab koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga 9.detsembril korterelamute esindajatele mõeldud infoseminari „Korterelamute seisukord ja energiasäästu võimalused“.
Seminaril saab vastused küsimustele, mis seisukorras on meie paneelelamud ning mida ette võtta nende säilimise tagamiseks, milliseid meetmeid kasutada nii parema sisekliima kui energiasäästlikkuse tõstmiseks ja kuidas renoveerimistöid finantseerida. Lektoriteks on Roode Liias Tallinna Tehnikaülikoolist ja Teet Tark Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendusest.
Seotud lood
Tugevad vihmasajud toovad aina sagedamini kaasa olukordi, kus linnatänavad muutuvad minutitega jõgedeks, ristmikud seisavad vee all ning sademevesi koormab üle kogu taristu. Üleujutusi seostatakse enamasti erakordsete ilmaoludega, ent probleemi tegelik põhjus peitub linnade ülesehituses: järjest rohkem rajatakse kõvakattega pindu, kuid sademevee juhtimise süsteemid on ehitatud aastakümneid tagasi teistsuguseid tingimusi arvestades.