Pankrotihaldur on taas tervikvarana müüki pannud pankrotis endise alkoholitootja Onistari kolm Tallinnas Nõmme linnaosas asuvat kinnistut, mille alghind on langenud 24 miljoni kroonini.
Tervikvara alghind esimesel enampakkumisel oli 143 miljonit krooni ning viimasel ebaõnnestunud enampakkumisel 40 miljonit krooni.
Kirjaliku enampakkumise tähtaeg on 18. detsember.
Viljandi maantee 22a ja 22b ärimaa krundid on vastavalt 3123 ja 4511 ruutmeetrit suured, Viljandi maantee 22c asuv ärimaa krunt on 9078 ruutmeetrit suur.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kinnistutel paikneb tootmiskompleks ja sellega seotud ehitised ning rajatised.
Krundid on koormatud kokku ligi 160 miljoni kroonini ulatuvate ühishüpoteekidega.
Seotud lood
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.