• 18.11.09, 14:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehituses kaotavad palgas kõige enam tippjuhid

Teede REV-2 juhatuse esimees Andri Tõnstein väitis kindlalt, et absoluutnumbrites - kogu aasta töötasu silmas pidades - on kõige rohkem kaotanud tippjuhid.
„Seda just ärajäänud või siis drastiliselt vähenenud tulemustasude näol,“ sõnas ta.
Samal põhjusel on Tõnsteini sõnutsi töötasu vähenenud ka projektijuhtidel ja nende meeskondadel.
„Kogu aasta töötasu vähenemine võib sõltuvalt ettevõtte varasemast poliitikast olla kordades, võrrelduna varasemate aastatega,“ möönis ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Lihttöölistel on tema sõnul toimunud palga vähendamine 10-30%.
„Samas on lihttöölisi arvuliselt rohkem ning seetõttu on sellest ettevõtetele realiseerunud efekt isegi rahaliselt suurem,“ märkis ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele