• 13.11.09, 14:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvarafirma: ärge õngitsege

Domus Kinnisvara turuülevaade vahendab, et kui konkreetset müügisoovi pole, siis ei ole mõtet pakkumist üleval hoida.
„Sellega näitad pakkumist suuremana ning aitad kaasa hinnalangusele. Praegusel ajal niisama „õngitsemine“ ei toimi ning häid pakkumisi ostjate poolt ei tehta,“ ütleb turuülevaade.
Turuülevaade hoiatab, et  tehtav esimene ostupakkumine võib jääda ka väga pika aja jooksul viimaseks, mis tähendabtäiendavat hinnalangust ja rahalist kadu. Hüppelist hinnatõusu pole oodata ka edaspidi. „Seega ole valmis ostjatega väga paindlikult läbirääkimisi pidama.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 11:59
Saaremaa juurtega BauEst on keerukate objektide meister maal, vees ja veepiiril
Eesti ehitusturg on tihedam kui kunagi varem, kuid sel aastal 20. tegutsemisaastat tähistav ehitusfirma BauEst on teadlikult valinud keerukad ja tehniliselt nõudlikud objektid, loobudes valdkondadest, kus nad ei näe konkurentsieelist. Spetsialiseerumine on toonud stabiilse kasvu ja tugeva positsiooni ehitushangetel.

Enimloetud

1
TOP
  • 06.02.26, 10:57
Ehitusfirmade Käibe TOP 100: 2025. aasta eristas võitjad ja kaotajad
Lisatud 2025. aastal 100 suurimat käivet teinud ehitusfirmat ja nende aastane kasv või kahanemine
2
  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 10:30
Seitse suurimat viga ventilatsioonisüsteemi valimisel ja paigaldamisel
3
Uudised
  • 04.03.26, 11:05
Galerii: Tallinna kerkib uus esinduslik hoone Grand Avenue
Euroopas levinud ajalootundlik esinduslikkus loodetavasti paistab hakkavat ka Eestisse jõudma
4
  • ST
Sisuturundus
  • 19.02.26, 09:00
Uus lahendus armatuurisidumises ühendab tugevama seose ja suurema töökiiruse
5
Uudised
  • 04.03.26, 10:49
Muuga Betoonelement: 50% turust kukkus kokku
6
Uudised
  • 05.03.26, 14:52
Domus Kinnisvara napsas uue juhi tuntud inseneribüroost

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele