• 12.11.09, 14:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vanalinna jääb vaid meelelahutus

Arco Vara Kinnisvarabüroo äripindade osakonna maakler Erko Närska sõnul kolivad kontorid vanalinnast välja.
Vanalinna äripindade tendents on, et sinna jäävad pigem vaid meelelahutusasutused ning turistidele suunatud poekesed, märkis Närska.
„Kontorid kolivad pigem vanalinnast välja, kuna parkimistingimused on kehvad ja klientidel ei ole hea ligipääs,“ märkis ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.02.26, 09:00
Uus lahendus armatuurisidumises ühendab tugevama seose ja suurema töökiiruse
Alates täiustatud EP-seeriast kuni hiljutise uusima uuenduseni armatuurisidumise valdkonnas, seab TJEP järjest kõrgemaid standardeid professionaalsetele kinnituslahendustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele