• 05.11.09, 10:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kv.ee: kinnisvaraturu languse lõpp on lähedal

Täna ilmunud KV.EE kinnisvaraturu ülevaade tõdeb, et kinnisvaraturul on hulk märke, mis annavad tunnustust korterituru peatsest stabiliseerumisest. See võiks olla kogu kinnisvaraturu normaliseerumise esimene samm.
„Siiski peame tõdema, et kinnisvaraturg jätkab langust, kuid languse lõpp on järjest lähemal ja lähemal,“ prognoosib ülevaate koostaja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
Positiivsete märkidena kinnisvaraturul tasub märkida elamispindade tehingute tõusu, madala intressimäära ja ehk sellegi, et tõenäoliselt on suuremad koondamised-vallandamised ja plakade alandamised möödanik. See loob tarbijatesse kindluse ja omakorda valmiduse kinnisvaraturul osaleda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele