Tallinna linnavalitsus kavatseb kolmapäevasel istungil määrata nimed kahele uuele tänavale kesklinnas ja ühele Lasnamäel.
Kesklinnas tegi nimekomisjon ettepaneku anda Veerenni asumis Vana-Lõuna tänavalt algavale ja Tehnika tänaval lõppevale tänavale Pille tänava nimi ning Veerenni tänavalt algavale ning Pille tänaval lõppevale tänavale Tiiu tänava nimi.
Lasnamäel Sikupilli asumis algab uus tänav Pallasti tänavalt, kulgeb läbi kavandatava pargi ning lõpeb Võidujooksu tänaval.
Kuna pargialale on määratud ametlik kohanimi Pae park, leidis nimekomisjon, et ala läbivale tänavale oleks loogiliseks ja sobivaks nimeks Paepargi tänav.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.