• 29.10.09, 11:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rannarootsi keskus saab nurgakivi

4. novembril saab nurgakivi Rannarootsi keskus, millest tuleb Läänemaa suurim ostu- ja vaba aja keskus.
Haapsalu linna piiril Tallinna maanteed pidi sissesõidule ehitatav keskus plaanitakse valmis saada järgmise aasta kevadeks.
„Meil on kindel usk, et Rannarootsi keskuse näol on tegemist väga perspektiivika projektiga. Ühtegi sellise kvaliteeditaseme ja suurusega ostu- ja meelelahutuskeskust Läänemaal veel ei ole, ent vajadus tõeliselt kaasaegse ostukeskkonna järele on olemas“, kommenteeris keskuse arendaja Rannarootsi Ärikeskus OÜ juhatuse liige Marko Kull.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 19.03.10, 11:20
Läänemaa suurim kaubanduskeskus avatakse nädala pärast
26. märtsil avatakse Rannarootsi keskus ja Selver. 
  • ST
Sisuturundus
  • 08.10.25, 14:17
Ruukki akustilised lahendused parandavad inimeste heaolu ja tööviljakust
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele