Maakondade edukamad vaatavad järgmist aastat ettevaatlikult. Kasvu julgevad oodata vähesed, pigem nähakse stabiliseerumist ning kevad näitab ettevõtete elujõu.
Kasvuks peaks tööpuudus tagasi tõmbuma ning Eesti peamiste ekspordisihtriikide majandus ees teed näitama. Langust ootavad sektorilt järgmisel aastal ka ehitajad, kus järgmine aasta õige korrastumise alles toob, sest odavalt võidetud hangete tõehetk koidab ning ehitushind stabiliseerub.
„Enne 2-3 aastat paranemismärke ei ennusta. Turg stabiliseerub selles mõttes, et need, kes on jäänud, need on jäänud," kommenteeris Võrumaa edukaim, Semuehituse omanik Meelis Munski.
Kes ootab ettevõtjaist järgmisel aastal kasvu, loe lähemalt homsest Äripäevast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.06.26, 11:23
Kuidas soojustada väärtusliku fassaadiga ajaloolist maja? Omanik leidis seestpoolt soojustamiseks toimiva lahenduse
Riias püüab pilke arhitekt Wilhelm Ludwig Bockslaffi loodud juugendstiilis kortermaja, mille renoveerimisel kasutati bauroc RENOVE plaate. Väljapaistva Riia arhitekti Bockslaffi tööde hulgas on 30 mitmekorruselist elu- ja ühiskondlikku hoonet ning mitmeid tööstushooneid. Iga tema projekt on unikaalne, nii ka Riia kesklinnas aadressil Lienes 7 asuv kortermaja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele