• 26.10.09, 09:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusmahuindeks 30% kukkunud

Tõnu Toompark kirjutab, et ehitusmahuindeks Eestis jõudis 2009. a. II kvartali seisuga statistikaameti andmetel 96 punkti tasemele ehk pea samale tasemele, kus see oli 2005. aasta keskmisena.
Aastaga on ehitusmahuindeks languses 30%.
Seega ei ehitata täna vähem, kui ehitus- ja kinnisvarabuumi alguses. Küll on ehitushinnad oluliselt langenud ja ehitustööde käive on märksa enam langenud. Ehitusmahuindeks, 2005. a. = 100.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele