Pristise juht Indrek Sepp ütles täna ehitusuudised.ee-le online intervjuud andes, et ka Solarise puhul ei saa lõplikult välistada veeleket sprinklerist, mis muutis ripplae liiga raskeks.
„Sprinklersüsteemid on tegelikult kõige tähtsamad ning efektiivsemad tule leviku vältimisel ja piiramisel. Ja loomulikult on sellel otsene seos inimelude ja ärikahjude vältimisel. Ka Solarises ei saa tänaseni lõplikult välistada veeleket sprinklerist. Vettinud laematerjal võis muutuda konstruktsioonidele liiga raskeks ning lagi lihtsalt varises alla. Aga see on vaid üks võimalikke stsenaariumeid,“ märkis Sepp.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 06:00
Milline on ehitusmaterjalide osa hoonete LEED sertifitseerimisel? Golden Gate’i kogemuslugu
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele