• 20.10.09, 14:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kolmapäeval toimub betoonipäev

Eesti Betooniühing ja Tallinna Tehnikakõrgkool korraldavad kolmapäeval 28.oktoobril Tallinna Tehnikakõrgkoolis betooni tehnoloogia alase seminari.
See on mõeldud betoonehitiste projekteerimise ja ehitamisega kokku puutuvatele inimestele lisateadmiste andmiseks.
„Meie traditsioonilisel sügisesel tehnoloogiapäeval on põhirõhk praktilistel nõuannetel valdkonna tunnustatud tegijatelt,“ sõnas Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Mati Laurson. „Kolleegid Soomest tutvustavad aga graafilise betooni uusi võimalusi,“ lisas Laurson.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 14:10
Korralik rekonstrueerimine hoiab majad töökorras veel aastakümneid
Teadlikkuse tõus energiatõhususe osas on viimase 20–30 aasta jooksul teinud läbi märkimisväärse arengu. Kui sajandivahetuse eel piirduti sageli üksikute töödega, näiteks akende vahetamisega, siis tänapäeval lähenetakse hoonete uuendamisele terviklikult – alates välispiirete soojustamisest kuni nutikate tehnosüsteemideni. Termopilt OÜ juhi Toomas Rähmoneni sõnul on aastatega kogunenud palju väärtuslikku kogemust, mis aitab rekonstrueerimist teha järjest läbimõeldumalt ja tõhusamalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele