Stora Enso Timberi tütarettevõte, puidu ja puidupõhiste toodete hulgimüüja AS Puumerkki on nüüdsest ametlik Egger melamiindekoor plaatide edasimüüja Eestis.
Enamlevinud  värvi- ja tekstuuriga plaate ladustatakse Puumerkki Tallinna külje all asuvas Jüri laos, millega on ka kohapeal võimalik tutvuda
Egger omab üle Euroopa 16 plaaditehast ning igas riigis on 1-2 ametlikku edasimüüjat. Melamiinplaate kasutatakse mööblitööstuses peamiselt kappide korpuste ja uste valmistamiseks. Antud toote eeliseks spooniga võrreldes on vastupidavus, soodsam hinnaklass ning lai dekoorivalik.
 AS Puumerkki tegevjuht Raivo Olgo sõnul on plaan tulevikus laiendada antud tootevalikut ka töötasapindade näol.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 14:12
Laduks 15: ettevõte, mis on 15 aastat keskendunud ainult Eesti turule ja kliendile
“Me pole kunagi öelnud, et tahame olla kõige suuremad. Oleme alati tahtnud olla kõige paremad,” ütleb tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Laduks tegevjuht Holger Tasane. Kui 2008.–2009. aasta kriisi ajal rääkisid ettevõtted peamiselt eksportimisest ja Skandinaavia turgude vallutamisest, siis Laduks otsustas minna vastassuunas ning nägi võimalust Eesti klientides ja siinses ehitussektoris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele