Homme avatakse Käinas uus päästekomando hoone, varem asusid osa päästjate olmeruume endises EPT valvurimajakeses ja osa kultuurimajas ning päästeautod seisid 50 meetrit eemal garaazis.
Päästekomandoks ehitati ümber endised EPT garaažid. Renoveeritud majas on garaažikohad kahele päästeautole, olmeruumid päästjatele ning abiruumid päästevarustuse hoidmiseks ning hooldamiseks, teatas Lääne-Eesti päästekeskus.
"Tagasihoidlik maja, kuid samas kõik valveteenistuseks vajalikud ruumid on olemas ja mittemidagi üleliigset," kirjeldab uut komandohoonet Hiiumaa päästeosakonna juhataja Hannes Aasma.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.