Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
USA-s hukkus ümberläinud ehitustõstuki alla jäänud mees
USA-s Philadelphias kukkus ümber ehitustõstuk ja tabas ühte elumaja, õnnetuses hukkus ehitustööline, kes kukkus 37,5 meetri kõrguselt tõstukilt alla, kirjutab ERR.
Uurijad püüavad teha kindlaks, kas 40aastane James Wilson oli tõstukikorvis kinnitatud, kui ta kiriku katust parandas, vahendas EBU.
Tõstuk tabas ümberkukkudes ühe 5-korruselise maja nurka, murdis ühe valgusfoori ja liiklusmärgi.
Kolm õnnetuspaiga lähedal autodes olnud inimest said kergemaid vigastusi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
USA töötervishoiu ameti andmetel hukkub riigis ehitustõstukite õnnetustes igal aastal kuni 82 inimest.
Armatuuri sidumine võib tunduda väikese tööna, kuni seda tuleb teha sadu või tuhandeid kordi päevas. Siis hakkavad lugema nii ühe seose tegemiseks kuluvad sekundid kui ka traadikulu ja tööriista kasutusmugavus. Mida kiirem ja lihtsam on iga sidumine, seda suuremaks kasvab võit terve tööpäeva jooksul.