Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Fassaadide remondiks plaanitakse 20 mln krooni
Projekti „Fassaadid korda“ realiseerimiseks on 2010 aastal kavandatud 20. miljonit krooni, kuid täpne summa selgub peale linnaeelarve vastuvõtmist.
Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul on projekt „Fassaadid korda“ osa Tallinna linna abipaketist linnaelanikule ja ettevõtjale, mis kehtestab Tallinna elamuid energiasäästlikumaks muutvate ühistute linnpoolse toetamise korra ning reguleerib energiaauditi soovituste alusel ühistute sihttoetamist vajaliku ehitusprojekti koostamisel ja realiseerimisel.
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.