• 08.10.09, 15:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti ehitajad tegelevad Soomes ohtlike asbestitöödega

Soome meedia teatel tegelevad Eesti ehitajad Soomes muuhulgas ka ohtlike asbestitöödega, milleks neil pole ei vastavat luba ega erivarustust.
Asbestitööde tarbeks on vajalik vastav luba, erivarustus ning koolitatud ametimehed, kuid Soome Rakkennusliitu teatel ei oma Eestist pärit renditööjõud ei ühte ega teist, kirjutas Demari.
Kuna Eestis ei ole asbestitööle turgu ning palgad on langenud, siis kõlbab Eestist pärit ehitajatele igasugune tööots.
1980ndatel ja varem ehitustöödel kasutatud asbesti loetakse kahjulikuks materjaliks. Kergesti lendlev asbest levib üle kogu maja ning võib kahjustada nii töötajate kui majaelanike tervist, kirjutab Õhtuleht.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 14:05
Viis põhjust, miks valida maja ehitamisel või renoveerimisel fassaadiplaat
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele