• 05.10.09, 14:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas kinnisvaraturu põhjastaadiumist väljuda?

Eesti Kinnisvarafirmade Liit korraldab koostöös Nordea Pangaga 9.oktoobril seminari „Masu ja kinnisvarasektor“.
Seminar keskendub kinnisvaraturu põhjastaadiumist väljumisele ning uute võimaluste nägemisele.
EKFLi tegevdirektor Tõnis Rüütel ütles, et nüüdseks on kõik turuosalised tõdemas põhjapunkti ning juba oodatakse sõnumeid - kuidas edasi?
Rüüteli sõnul keskenduvad kõik seminari sõnavõtud sellele, kuidas peale MASU oma endine hiilgus taastada, seda nii läbi leidlikkuse, enda õiguste eest seismise kui ka kokkuhoiu. „Selle pühendusmärgiks sai ka seminar ametlikuks nimeks MASU ja Kinnisvarasektor,“ lausus Rüütel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele