Läbi aegade ühel pindalalt suuremal ehitustandril, Koidula raudteepiirijaamas kulgevad ehitustööd plaanipäraselt ja uue raudtee rajamisega hakati pihta isegi enne lepingulist tähtaega.
Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) Koidula projekti direktori Urmas Leinfeldi andmeil laiub piirijaama töömaa ehk arendusala ligi sajal hektaril ja objekt ulatub ühest otsast ehk Venemaa piirilt teise otsa ligi kümme kilomeetrit. Raudteepiirijaama tarbeks võõrandas riik kokku 26,5 hektarit eramaad.
Fotosid näeb siin

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 06:00
Milline on ehitusmaterjalide osa hoonete LEED sertifitseerimisel? Golden Gate’i kogemuslugu
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele