• 09.09.09, 17:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvarabüroo: metsamaa on ammu rahaks tehtud

Metsaga on selline asi, et paraku need kes on metsa tahtnud rahaks teha on seda juba teinud. Küsimus on, mis eesmärgil, kirjutab Grand Kinnisvara tegevjuht Marek Kerna.
Mets on väärtus , mis toodab optimaalselt müües mingit sissetulekut ehk siis nagu  aktsiate müük, mida tuleb teha perioodiliselt ja vastavalt vajadustele sõltumata kas on tõus või mõõn.
Maatulundusmaa on popp sõna,  paraku enne vaadati seda kui potentsiaalset uusarenduste projekti, mille hinda mõõdeti ruutmeetrites. Õnneks või kahjuks oleme jõudnud sellesse loogilisse faasi, kus maatulundusmaa hinda mõõdetakse taas hektarites, ehk siis mis ei ole enam omaniku jaoks atrkaktiivne.
Põllumajandus näitab hetkel languse trendi ja siit tulenevalt maatulundusmaa kui mõiste tähendus on muutunud, ehk siis keegi ei maksa selle eest, et lehmad saaks rohtu süüa. Detailplaneeringute eelduseks pankade jaoks, et tekiks väärtus, ma üldse ei räägi.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele