Pristis tõi turule tehnosüsteemide valve ja avariiteenuse, mis on suunatud eelkõige äriklientidele.
Pristis AS-i juhatuse esimees Andres Kiil ütles, et haldusvalve on esimeses etapis suunatud eelkõige äriklientidele, näiteks tööstusettevõtetele, kaubanduskeskustele, suurtele büroohoonetele jne. Tulevikus ei välistata selle laienemist aga ka eraklientidele. Haldusvalve on integreeritud turvalahendus, mis pakub lisaks valveteenusele ja korralisele hooldusele ka operatiivreageerimist ning tehnosüsteemide 24h avariiteenust.
„Haldusvalve teenus võimaldab ettevõttel aegkriitilised tehnosüsteemid (sprinkler- elektri-, ja ventilatsioonisüsteemid, katlad jne) ühendada juhtimiskeskusesse, kuhu saadetakse häire korral signaal ning millele reageerib patrull, kes fikseerib olukorra ja võtab tarvitusele vajalikud meetmed,“ lausus Andres Kiil.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.