Presidendilossi katusetööd muudkui venivad ja venivad, ehkki peaksid lepingu kohaselt juba valmis olema.
Delfi vahendab, et presidendi kantselei saatis OÜ Tarrest Ehitusele kirja, kus heideti töövõtjale ette, et lepingus võetud kohustused on õigeks tähtajaks täitmata.
"Loodame, et töövõtja teeb ehituslepingu täitmisel kõik endas oleneva, et tagada hoone lõplik üleandmine hiljemalt 22. oktoobriks ja töövõtja järgib ehituslepingu täitmisel edaspidi ka ehitustehnoloogia nõudeid ja ohutusnõudeid," kirjutati ehitusfirmale.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.