• 29.09.09, 13:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Osale Ehitusuudiste sünnipäeva viktoriinil!

Ehitusuudised.ee 1. sünnipäeva puhul toimub online viktoriin, võitja saab auhinnaks „Oma Maja“ raamatu.
Küsimused ilmuvad siia samasse täna 29. septembril täpselt kl 14.00. Vastused tuleb saata meiliga aadressil enn.tosso(at)aripaev.ee
Kõik vastused õigesti vastanud ning kõige kiiremini meili ära saatnud inimene saab auhinnaks Äripäeva „Oma Maja“ raamatu.
KÜSIMUSED:
1. Nimeta Tallinna börsil noteeritud ehitus- ning kinnisvarafirmad.
2. Mis firmat juhib praegu Toomas Annus?3. Mis aastal oli Tallinna korterite keskmine hind kõige kõrgemal? (Maa-ameti andmetel)4. Milline oli ehitusuudised.ee aadress esialgu? (toimib ka nüüd)5. 2005. aastal muutis Eesti üks suurimaid ehitusfirmasid FKSM oma nime. Mis nime kannab ta praegu?
Viktoriin on lõppenud.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 12.05.25, 11:43
Nordecon otsib ehituse projektijuhti
Kandideerimine kuni: 01.06.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele