Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Töötus viib üha enam kortereid kohtutäiturite küüsi
Kinnisvarabüroo Uus Maa Jõhvi esinduse juhi Hannes Halliku sõnul on üks põhjus, miks korterite keskmine hind langeb, see, et kohtutäiturid panevad üha rohkem kinnisvara sundmüüki, kirjutab Põhjarannik.
Spetsialistide hinnangul algas sügis Ida-Virumaa kinnisvaraturul eelmise aasta ja tänavu esimese poolaastaga võrreldes aktiivsemalt. Tehinguid sooritatakse rohkem ning seda seostatakse hinnalangusega, mis prognooside kohaselt jätkub ka talvel.
Kinnisvarabüroo Uus Maa spetsialistid ennustavad hinnalanguse jätkumist. Peamised faktorid, mis kinnisvaraturgu mõjutavad, on töötus ja kommunaalmaksed.
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.